Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akcepuję

Aukcje wierzytelności i kupno dłużnika online - szybko i prosto

Najczęściej szukane

  • aukcje wierzytelności szybko i prosto

  • kupno dłużnika online

  • krajowe centrum sprzedaży długo online

  • aukcja wierzytelności jak zacząć

  • krajowe centrum sprzedaży wierzytelności

  • krajowe centrum wierzytelności online

Krajowe centrum sprzedaży długu online

Windykacja online oraz faktoring online to stosunkowo nowe formy postępowania z długami nierzetelnych podmiotów gospodarczych. Jeśli są Państwo firmą z sektora MŚP, która odczuwa problem z nieregulowanymi wobec niej długami, mają dłużników lub chcą monitorować swoich kontrahentów, serwis Krajowe Centrum Wierzytelności oferuje Państwu innowacyjne usługi - ogłoszenia wierzytelności i aukcje wierzytelności.

Kupno dłużnika online

Ogłoszenia pozwalają zrealizować jedno z podstawowych praw podmiotów gospodarczych – prawo do informacji, czy ich kontrahent nie zalega z opłatami. Drugie narzędzie - aukcja wierzytelności online – pozwala na sprzedaż długu, czyli, inaczej mówiąc, kupno dłużnika. Giełda długów umożliwia wystawienie wierzytelności na próbę, czyli bez możliwości kupna. Powiadamiana jest wtedy osoba, której dotyczy dług, zaś informacja o długu jest automatycznie dystrybuowana we współpracujących portalach informacyjnych. Celem próbnego wystawienia wierzytelności jest wywarcie presji na dłużniku, z nadzieją, że sam ureguluje zaległą należność.

Aukcje wierzytelności - jak to szybko i prosto zrobić, jak kupić dług online?

Sprzedaż wierzytelności odbywa się bez udziału Krajowego Centrum Wierzytelności, umowa zawierana jest pomiędzy sprzedającym i kupującym. Platforma nasza pozwala na publikowanie i rozpowszechnianie informacji o wierzytelnościach oraz ich zbywanie na drodze aukcji. Odbiorcą naszych usług mogą być także firmy z sektora windykacji poszukujące nowych klientów. Docieranie do informacji o wierzytelnościach wymaga zaledwie kilku kroków i dostępu do komputera lub smartfona. Wprowadzanie danych o dłużnikach także jest bardzo proste. Wystarczy sfotografować telefonem dokument potwierdzający wierzytelność, np. fakturę, by już po chwili móc opublikować informację w serwisie. Będzie to możliwe m.in. dzięki wykorzystaniu technologii OCR. Krajowe centrum sprzedaży długu w internecie ułatwia odzyskanie należności.