Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akcepuję

Krajowe Centrum Wierzytelności, Faktoringu i Windykacji online

Najczęściej szukane

  • Krajowe Centrum sprzedaży Wierzytelności online

  • Centrum Windykacji i faktoringu online

  • Krajowe Centrum dłużnika i sprzedaży długu w Internecie

  • Krajowe Centrum długów online i sprzedaży wierzytelności

  • Krajowe centrum sprzedaży długu online

  • Krajowe centrum wierzytelności online

Krajowe centrum długów online

W działalności gospodarczej zdarza się nam zetknąć, niestety, z problemem opóźnienia w wykonaniu zobowiązania, czyli po prostu długiem. Kłopoty tego typu są wyjątkowo dolegliwe dla firm z sektora MŚP, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na skorzystanie z usług firm windykacyjnych. Jednak wraz z rozwojem internetu pojawiły się usługi, które wyraźnie ułatwiają radzenie sobie z takimi problemami – windykacja online i faktoring online.

Krajowe Centrum sprzedaży wierzytelności oraz długu w Internecie

Na popularności zyskuje zwłaszcza usługa aukcji wierzytelności online. Wierzyciel oferuje sprzedaż długu, czyli kupno dłużnika online, wystawiając udokumentowaną ofertę na internetowej aukcji. Krajowe Centrum Wierzytelności to giełda długów, która zapewnia wyjątkowe funkcje. Jedną z nich są ogłoszenia wierzytelności, informujące jedynie o istnieniu zobowiązań. Drugą jest możliwość wystawienia wierzytelności na próbę, czyli bez możliwości kupna. Informacja o długu jest automatycznie dystrybuowana we współpracujących portalach informacyjnych, powiadamiana jest także osoba, której dług dotyczy. Próbne wystawienie wierzytelności ma za zadanie wywarcie presji na dłużniku, z nadzieją, że sam ureguluje zaległą należność. Krajowe centrum sprzedaży długu w internecie ułatwia odzyskanie należności.

Krajowe Centrum Windykacji i Faktoringu online

Docieranie do informacji o wierzytelnościach wymaga zaledwie kilku kroków i dostępu do komputera lub smartfona. Aukcje wierzytelności i wprowadzanie danych o dłużnikach zostało bardzo ułatwione. Jeśli dysponujemy smartfonem, wystarczy fotografia dokumentu potwierdzającego wierzytelność, np. faktury, by już po chwili móc opublikować informację w serwisie. Będzie to możliwe m.in. dzięki wykorzystaniu technologii OCR. Sprzedaż wierzytelności odbywa się bez udziału Krajowego Centrum Wierzytelności, umowa zawierana jest pomiędzy sprzedającym i kupującym. Odbiorcą usług Krajowego Centrum Wierzytelności mogą być także firmy z sektora windykacji poszukujące nowych klientów.